Naliataki.com olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerin toptan satışınıda yapmaktayız. Bunun için ön koşulumuz her siparişte en az 10 kalem ürün sipariş etmenizdir. Toptan siparişlerinizde aklınıza gelebilecek olası soruları ve cevaplarını aşağıda sıralamaya çalıştık;

1. Nasıl üye olabilirim ? 

·       Bunun için öncelikli olarak ÜYE OL linkine tıklayarak bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. 

2. Toptan satış fiyatlarını nasıl görebilirim?

·       Üyelik işlemini tamamladığınızda size bilgi sms'i ve e-mail iletilecektir. Bu adımdan sonra kayıt yapmış olduğunuz ad soyadı da belirterek bize toptan alım yapmak istediğinizi belirten bir gönderi yapmalısınız bunun için iletişim hattımızı 08503053976 veya sitenin hemen sol keranrında yer alan WhatsApp iconuna tıklayarak, ayrıca bize mail atabilirsiniz [email protected] .

3.Toptan satış fiyatlarını nasıl görebilirim?

·       Toptan alım yapmak istediğinizi belirten bir gönderi bize ulaştığında gerekli tanımlama yapılıp size bilgi verilecektir, bu andan sonra site üzerinde oluşturmuş olduğunuz üyelik ile giriş yaptığınızda artık toptan fiyatlarını görebileceksiniz.

4. Nasıl toptan sipariş verebilirim?

·       Site üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Toptan siparişlerde kapıda ödeme kabul edilmemektedir. Ayrıca 10 kalem üründen az olan siparişler ödeme yapılmış dahi olsa iptal edilecektir.

5. Siparişlerim ne zaman teslim edilir?

·       Siparişinizin onaylandıktan sonra size teslim süresi bildirilecektir. bu süre mevcut sipariş yoğunluğuna göre 1-15 gün arasında değişmektedir.

6. Gönderi ücreti ödeyecek miyim ve hangi kargo ile gelecek ?

·       Firmamız genel politikası olarak tüm siparişler ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Gönderici firma ARASKARGO ile çalışmaktayız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR