1.   SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜN/ÜRÜNLERİ DEĞİŞTİRMEM, İPTAL ETMEM VEYA İADE ETMEM MÜMKÜN MÜ?

Evet Mümkün; İadenizi isteğinize göre değişim, hediye çeki veya para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz. İade işlemini yapmak için,

·      İade ve değişim yapabilmenizin için hesabınıza giriş yaparak iade talebi oluşturmanız yeterli olacaktır. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle 2000348851533 kodunu kullanarak Aras kargoya gönderdiğinizden emin olunuz.

·      İade işlemlerinde kargo bedeli göndericiye aittir.

·      Karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücreti iade bedelinden düşecektir.

·      Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

·      Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI' kesilmesi koşulu ile tamamlayabiliyoruz.

.   Verilen siparişlerde yüzük ölçüsü sorumluluğu tümüyle müşteriye ait olup ölçü ile ilgili değişim ve iade talepleri ayrıca ücretlendirlimektedir.

·      Faturanızın alt kısmında yer alan iade sebebi ve yapılmasını istediğiniz işlem seçeneklerinden size uygun olanı işaretlemeniz gerekmektedir. Kişiselleştirilmiş siparişlerinizin iadesi veya değişimi yapılmamaktadır. (Örnek: Kolye üzerine isim yazdırılmış ürün bileklik ve yüzük gibi harf rakam yada size özel üretilen herhangi bir takı. vs. )

 

2.   İADE VE DEĞİŞİM TALEP ETTİĞİMDE BENDEN ÜCRET TALEP EDİLECEK Mİ?

·      Siparişinizin kargoya veriliş tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iadesi veya değişimi yapılması halinde herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Sadece Kişiye Özel üretilen ürünlerimizde işçilik ücreti kesilip geri kalan tutar iade edilmektedir.

3.   İADE ETME SÜRESİ NE KADAR?

·      NaliaTaki.com dan satın aldığınız ürünleri hiçbir gerekçe göstermeden, kargoya verilme tarihinden itibaren, 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Yalnızca kişiselleştirilmiş siparişlerinizin iadesi veya değişimi yapılmamaktadır. (Örnek: Kolye üzerine isim yazdırılmış ürün) ürünlerimizde işçilik ücreti kesilip geri kalan tutar iade edilmektedir.

4.   İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN ÜCRETİ NE ZAMAN BANA ÖDENİR?

·      İade kargonuz NaliaTakı’ya ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi, bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yapıldıysa, İ[email protected] adresine hesap bilgilerinizi gönderdikten sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

FİRMA UYGUN GÖRDÜĞÜ TAKTİRDE KESİNTİSİZ ÜCRET İADESİ İLE HİÇBİR KOŞUL BELİRTMEKSİZİN SİPARİŞİ İPTAL EDEBİLİR YADA İADE ALABİLİR 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR